IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Необозримо бъдеще
Йоши Танамото
коментар Mar 18 2020, 10:51 PM
Коментар #1

Коноха/Чуунин
Икона на група

Група: Administrators
Коментари: 10,920
Регистриран: 27-June 07
Град: Върха на хранителната верига
Потребител No.: 45

Информация за героя

Възраст: 22

HP: 350
CH: 912
ST: 610 RM: 34/40

Сила: 175
Интелект: 456
Воля: 300
Бързина: 305
Статус на героя: Under Surveillance - if he leaves the village unauthorized, he loses his rank and becomes Konoha/Rogue - Yoshi is to be hunted down.

Групата шинобита със зелени якета се движеше в перфектна формация из гората, маневрирайки между клоните и по земята.
- Бъдете изключително внимателни. Не е сигурно на кого и какво може да попаднете.
Това бяха последните думи, които бяха казани от чернокосия им лидер преди да навлязат в дебрите, прикривайки присъствието си. Напълно безполезно. Централния шиноби успя единствено да мярне сянка преди висока фигура да го залови за гушата и да го забие в най-близкото дърво. Високия белокос мъж се взираше в очите на жертвата си.
- Само банданата ти те държи жив - изсъска му почуквайки конохчанския предпазите на челото му с празна ножница, изписана с символи, наподобяващи печати. - Следя ви от два дни. Търсите ме усилено и държа да знам защо по един или друг начин.
Очите на издирвания започнаха да потъмняват, докато сбърчваше вежди. Още един познат глас се оказа пореден спасяващ фактор за групата.
- Танамото, идваме с новини... и молба.
Чернокосият лидер се спусна трескаво от дърветата и бавно застана на няколко метра от Йоши.
- И какви новини могат да ви изпратят на мисия, която бих определил като А или дори S ранг спрямо нагласата ми? Вярваш ли достатъчно във възможностите на тези момчета и момичета, че ще се измъкнете живи, ако не ми харесат? Забравяш ли, Шикамару, какво ми сторихте и какво сторих аз? МОЛБА?! - изръмжа Танамото и хвърли шинобито като парцал в далечно дърво.
- Не ви ли стига, че Коноха все още я има заради мен? Мислиш ли, че живея тук, защото се пазя от вас, а не пазя вас?! Сподели, конохчански гений, какво щеше да правиш ако носеше моето проклятие, към което се обърнах заради вас и получеше моята участ? Не е ли достатъчна ролята ми на глобална заплаха, че имате нужда от мен? ОТНОВО?!
Издирваният бавно и тежко стъпваше към Нара представителя, докато по оголените му рамене се спускаха непознати символи пропълзяващи по ръцете му.
- И все пак ти бе един от малкото, застъпили се - въздъхна лилавоокия, поставяйки ръка на рамото му. - Кажи какво е толкова важно, стари приятелю, че селото се нуждае от мен и гласовете ми?
- Тя изчезна - тихо каза Нара, поглеждайки засрамено надолу и настрани. - Аюми се изпари се пред очите ни.
Проглушителното "КАКВО?!", което изрева белокосият мъж последва от избухване на звезди в очите му. Рядко му се беше налагало да прекрачи ограничението, което сам си беше поставил - да не рови в миналото на приятели, но този път дори не се замисли. Направи го още преди да усети. За миг всичките събития около Шикамару от последната им среща до този момент изпълниха мозъка му.
- Хикару! - изплю омразното име Йоши и чакрата му забълва, докато шестта му крила му се формираха.
- Евакуирайте селата. - спокойно нареди издирвания, докато в празната ножница се появяваше катана. След секунда вече беше излетял високо в небето, насочвайки се в неясна посока.
Go to the top of the page

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):