IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

4 страници V  « < 2 3 4  
Closed TopicStart new topic
> Голямата сграда - Сико Ризоно.
Юуудай Шимизу
коментар Nov 17 2010, 09:19 PM
Коментар #61

Свободно Шиноби/Гладиатор
Икона на група

Група: Free Shinobi

Коментари: 9,720
Регистриран: 21-June 07
Град: Sofiа
Потребител No.: 23

Информация за героя

Възраст: 18

HP: 600
CH: 682
ST: 904 RM: 35

Сила: 300
Интелект: 341
Воля: 303
Бързина: 452

- Мисля, че се сетих за кой става дума като ми го "описа" с техниката си. Не е нищо особено. Принципно катаната ми е най-обикновена, просто повече пари хвърлих за външния и вид и специфичните неща, но този ... - Ая се спря за момент, всякаш опитвайки се да не изтърси нещо по-така пред момчето - Индивид, да го наречем, прави го главно за да привлича вниманието на жени, които принципно са по-недостъпни. Сещаш се, като отмъкнеш нечия вещ въпросния човек няма избор освен да те потърси и да ти играе по свирката, за да си я получи ако му е по-ценна. Е, сега мисля да го лиша от каквито и да е шансове с жена, а групичката му са бъзльовци, ако не се лъжа. Просто е човек с пари. - жената малко по малко напредваше, като скоро бе пред палатката. Множество хора просто хвърлиха поглед към Ая, всякаш да се информират за случващото се, като сред тях бе онзи тип и групичката му. Тъмнокоската го бе забелязала сред хората, но така и не го показа. Доближи се до една празна маса, остаяйки Сико на една от пейките, заедно с катаната му. След това бавно и грациозно се отправи към масата, заставайки до тъкмнокосия.
- Хей хубавецо, чух че си ме търсил. - първо групичката реагира стреснато, докато жената не прокара пръсти по лицето му, нежно, за момента. Тогава мъжа се поусмихна отвръщайки:
- Ами, нещо такова. - групичката взе да се смее едва едва, мислейки, че "шефа" бе напът да намаже. Докато пръстите на жената не се впиха в косата му, а след това заби лицето му в масата, достатъчно силно, че да го разкраси малко. Мъжа до нея веднага се "агресира", а от своя страна жената го хвана за рицата, моментално щом се изправи. Сико забеляза едва едва, че татуировката на лявата и ръка от черна стана червена, колкото и добре да бе прикрита от шлифера и ръкавицата. Момент по-късно без проблем мъжа прелетя масата, стоварвайки се върху отсрещните двама.
- Нека това да не се повтаря, и за да съм сигурен, че направя така, че да не можеш да направиш нищо дори най-красивото женско тяло да е пред теб, голо. - В тоя момент Ая дигна мъжа, че да застане пак в седнало положение, забивайки върха на ножницата право в слабините на мъжа. Явно болеше доста, защото звука който се чу бе буквално "Хрус". Тъмнокоската забеляза някаква малка кесиика на масата, вземайки я в ръка:
- Е, вече освен, че няма да ти върви на хазарт и по жени няма да ходиш. Само пиенето ти остана. - околните взеха да се смеят, явно мъжа бе задник така или иначе. В следващия момент жената отиде до Сико, оставяйки кесииката на масата пред него.
- Предполагам е трябвало да ти плати нещо, но повече не кради женски вещи за подобни задници.

Бах, цяла приказка изписах. xD
Go to the top of the page

+Quote Post
Сико Ризоно
коментар Nov 18 2010, 09:50 PM
Коментар #62

Коноха/Генин

Група: Неодобрен
Коментари: 5,128
Регистриран: 6-December 08
Град: Голямото Мръсно (София)
Потребител No.: 3,651

Информация за героя

Възраст: 21

HP: 620
CH: 238
ST: 280 RM: 20

Сила: 310
Интелект: 119
Воля: 140
Бързина: 140

Сико се очуди. Тя му даваше пари? След всичко това. Малко по-късно се опомни. Погледна към нея.
- Искам да ти кажа нещо... - каза колебливо.
Всъщност искаше да каже много неща и се чудеше кое е по-важно. Реши да започне с поемането на отговорност.
- Докато се промъквах изхвърлих изпраните ти дрехи на земята... момичетата са невинни, не им се карай.

// смятам да дам всичките пари в кесията като заплащане за медицинските услуги по лекуването на ранения ми крак. ако съм разбрал правилно, вършещата добрини приятелка на Ая е главната лекарка в лагера.
// намислил съм си друга награда и тя е... ... .... ... Ая!
НПЦ, или не, полезно е едно свободно шиноби да има приятели из света. С други думи - да мога да я намирам и по-нататък в играта. Дали ще успявам да я склоня да ми помогне (за обучение, укритие, помощ, или каквото и да е друго) обаче си зависи изцяло от нея (тоест от теб).
//Ако се съгласиш просто ще добавя един абзац към историята на героя си, където ще опиша станалото.

+Quote Post
Юуудай Шимизу
коментар Nov 19 2010, 05:37 PM
Коментар #63

Свободно Шиноби/Гладиатор
Икона на група

Група: Free Shinobi

Коментари: 9,720
Регистриран: 21-June 07
Град: Sofiа
Потребител No.: 23

Информация за героя

Възраст: 18

HP: 600
CH: 682
ST: 904 RM: 35

Сила: 300
Интелект: 341
Воля: 303
Бързина: 452

- Хм. - започна жената, поглеждайки го лошо за момент, но после изражението и поомекна. - Добре е да се знае, иначе ги очакваше голямо конско. А сега да те заведем при Шики. - първоначално, това накара инстинктивно Сико да сбръчка вежди, но в крайна сметка се усети, че това трябва да е приятелката и.

Кесиика с 30 риу, 30 експ и 2 воля.

Цитат(Сико Ризоно @ Nov 18 2010, 09:50 PM) *
// смятам да дам всичките пари в кесията като заплащане за медицинските услуги по лекуването на ранения ми крак. ако съм разбрал правилно, вършещата добрини приятелка на Ая е главната лекарка в лагера.
// намислил съм си друга награда и тя е... ... .... ... Ая!
НПЦ, или не, полезно е едно свободно шиноби да има приятели из света. С други думи - да мога да я намирам и по-нататък в играта. Дали ще успявам да я склоня да ми помогне (за обучение, укритие, помощ, или каквото и да е друго) обаче си зависи изцяло от нея (тоест от теб).
//Ако се съгласиш просто ще добавя един абзац към историята на героя си, където ще опиша станалото.

Наградата ти да е Ая звучи шантаво xD. Иначе за бъдещи срещи - ще го видим. За абзаца? Няма как да вкарам индивидуален абзац само за теб, можеби просто в историята можеш да споменеш за тая среща or something. Риуто си го впиши, не съм мяркал никъде да искат пари за лекуване във форума, освен ако просто не наемеш някой ... мисля.

ПП.: Пиши в медицинската палатка, имай напредвид, че Юки е в отделно "помещение".

+Quote Post
Сико Ризоно
коментар Nov 19 2010, 06:52 PM
Коментар #64

Коноха/Генин

Група: Неодобрен
Коментари: 5,128
Регистриран: 6-December 08
Град: Голямото Мръсно (София)
Потребител No.: 3,651

Информация за героя

Възраст: 21

HP: 620
CH: 238
ST: 280 RM: 20

Сила: 310
Интелект: 119
Воля: 140
Бързина: 140

- Води ме - каза той и се усмихна топло.
- Но този път ще ходя! - добави бързо.

// Парите ще са дарение за лекаства и бинтове. Аз не просто давам парите си. С това даване, аз създавам добро впечатление у правилните хора. Не губя наградата си, а просто я заменям.
// Казах абзац, а не поле в профила. Просто ще допиша историята си, добавяйки на нов ред случилото се.
// Това което искам е правото аз да търся Ая, когато реша. С други думи искам тя да се превърне в постоянно съществуващо НПЦ (да не изчезне след края на ивента). Благодарение на полето в профила ми, тя ще бъде запомнена (там ще има нейно кратко описание) за да може по-късно някой да възпроизведе образа (така няма да има значение дали ще си ти, или друг админ).

// Направо пиша и в палатката.

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):