IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

22 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Тренировъчна Площадка №1, (3/3) Сенсей - Канкуро (м) (п)
Йоши Танамото
коментар Aug 30 2009, 12:05 AM
Коментар #1

Guests

Тренировъчна Площадка №1 принадлежеше на Отбор 1 от Сунагакуре. Самата площадка се намираше най-близо до центъра на селото. Намираше се на терен, често посещаван от пясъчни бури, които понякога стояха с дни в района, затова тя беше закрита - от запад имаше гигантска пясъчна стена, която представляваше по-скоро стръмна скала, чийто ръб на върха беше пропукан. Самата скала, след 2 часа на обяд придаваше перфектна сянка на площадката. По този начин бурите рядко успяваха да застигнат мястото и да прекъснат тренировката на шинобитата в него.

В далечния край на площадката имаше малък оазис, съставен от красива и гъста зеленина, заедно с малко поточе във формата на езеро от сладка и бистра вода. Самия оазис се намираше между две масивни скали, където беше сянка през повечето време и температурата беше ниска за селото - близо 22 градуса. Обикновено там шинобитата бяха пращани да тренират своя чакра контрол или да си починат след дълга тренировка. Водата излизаше от подземна река, затова и животни вътре рядко можеха да се намерят.
Сенсеят на тази площадка беше Канкуро, братът на Казекагето и един от най-видните джоунини на Сунагакуре, известен със своите завидни умения в кукловодството и отличителен външен вид – мъж на около 20 години, носещ тъмни широки дрехи, с лилава боя по лицето си и винаги с кукла на гърба си или скролове, в които бяха запечатани кукли.
Участниците в първия отбор бяха:
Канкуро - Джоунин, Сенсей.
Ейзан Микихаса - Чуунин
Хюго Каяте - Чуунин
Широ Хисори - Чуунин
Go to the top of the page

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 10 2009, 11:23 PM
Коментар #2

Суна/Чуунин
Икона на група

Група: Hidden Sand

Коментари: 1,668
Регистриран: 31-January 08
Град: Габрово
Потребител No.: 1,406

Информация за героя

Възраст: 20

HP: 292
CH: 400
ST: 406 RM: 25

Сила: 146
Интелект: 200
Воля: 183
Бързина: 203
Статус на героя: 1. Homoerotic Aura

След последната мисия, Ейзан реши да се отдаде на малко тренировки, нещо по - простичко като научаване на джутсу, подобряване на техника, умение или просто физическа тренировка. Преди обаче да започне със това, той искаше да се запознае със новата тренировъчна площадка на която беше назначен, учител щеше да му е самият Канкуро затова трябваше да се държи на ниво, пичът имаше много връзки и нищо чудно ако го харесваше, да го направи Джоунин. Естествено първо трябваше да се увери, че е на площадката, а пък ако ли не някой друг от двамата Чуунини, които бяха на смяна.

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 11 2009, 08:08 PM
Коментар #3

Суна/Бунтовник
Икона на група

Група: Former Root Admin
Коментари: 15,035
Регистриран: 20-June 07
Град: A dream within a dream
Потребител No.: 4

-Ти трябва да си новият ми студент - чу се глас зад Ейзан и на скрийна стъпи част от крака на Канкура (аниме стайл, похват: мистериозен крак зад гърба на шинобито, което се обръща и вижда въпросният индвиди от кръста нагоре xD).

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 11 2009, 08:14 PM
Коментар #4

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

Ейзан се обърна настрани, назад, огледа се добре и след като се увери, че Канкуро говори на самият него, Чуунинът отговори:
- Мне! Отдавна не съм студент... сега съм Чуунин. - Ейзан изпъчи гърди, за да покаже как е натрупал маса.
- Помните ли C rank мисията, която ми дадохте... онази за пратката, която трябваше да занеса до Страната на Тревата, еми преди няколко часа се върнах. Беше успешна и сега имам яко кинти, но си оставам скръндзЪ. - сподели с новият си сенсей момчето, като подкани канкуро да каже нещо за себе си, за да се опознаят по - добре.

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 11 2009, 09:40 PM
Коментар #5

Суна/Бунтовник
Икона на група

-Студент или Чуунин, не ме интересува. Аз съм твоят сенсей - Канкуро.

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 12 2009, 05:44 AM
Коментар #6

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Е, да - съгласи се момчето - Но до кога? - попита той с цел да разбере дали мислят да го правят Джоунин в най-скоро време ;D.

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 12 2009, 04:25 PM
Коментар #7

Суна/Бунтовник
Икона на група

-Докогато пратиш пари на някого - загатна Канкуро, мислейки си за Акимото (някак си).

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 12 2009, 09:22 PM
Коментар #8

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

Но в на Ейзан съзнанието веднага изникна образът на шефът на канкуро - Гаара:
- Редовно ходя на мисии и той пича няма как да не си отделя някой процент и за него си... така че пари пращам доста често напоследък, искам отчет и точна дата на която да получа повишението си - отсече рязко момчето, чудейки се дали направо да говори с Гаара или да продължи да се занимава със секретарката му ;D

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 12 2009, 10:33 PM
Коментар #9

Суна/Бунтовник
Икона на група

-Никакъв шанс, защото и другите имаме нужда от пари - загатна нещо секретарката.

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 13 2009, 10:23 AM
Коментар #10

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Добре... явно няма да получа отговор на въпросът си - си помисли момчето, като погледна площадката и каза:
- Е сенсей, какво ще правим сега? Вие сте новият ми учител, така че предлагам и първата задача, която ще ми възложите да е ваша, аз естествено знам какво трябва да усъвършенствам в уменията си, но като знак на уважение давам думата на Вас - каза Ейзан, скръствайки ръце в знак че иска да чуе някакъв отговор.

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 13 2009, 01:35 PM
Коментар #11

Суна/Бунтовник
Икона на група

-Въобще не те познавам, въпреки че вече си направих извода за огромното ти его - започна да разсъждава на глас Канкуро - поради тази причина се надявам да ми кажеш нещо за себе си. Не говоря за живота ти, защото това въобще не ме грее....разкажи ми за уменията и способностите си. Какво трябва да подобриш? Защо? А плановете ти напред?

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 13 2009, 01:52 PM
Коментар #12

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Ми... мисля че сравнително добре боравя с чакрата си, предишният ми сенсей - Зетсубо добре ме е обучил, също така бях започнал да тренирам слухът си, но така и не стигнах до краят. Чакрата ми е земен елемент и владея няколко доста добри техники, макар че все още не са доразвити... има доста за подобряване при тях също, но за сега си се справям чудесно... все пак минах Чуунинският си изпит само със една драскотина ;D - реши да се похвали момчето, като почна да мисли какво друго трябваше да знае новият му сенсей.
- Изцяло владея нинджутсу техники, което ще рече че не разбирам нито от боравене с уръжия, нито от близка битка. Ако не помните, последната мисия самият Вие ми я възложихте - самостоятелна C rank, значи егото ми си е наред, ако беше нещо повече щях да искам Б ранк каква то се възлага на доста добрите шинобита като мен. Но - не, аз исках C rank за да видите че не съм безрасъден идиот, който иска да изкара малко повече ryo, нито съм алчен, нито нищо... просто като Джоунин мисля, че ще съм по - полезен за селото си. Така и не ми казахте какво се иска от един Чуунин, за да стане Джоунин... това го вълнува всеки един с моят ранк, просто кажете към какво да се стремя, за да постигна "мечтата" си и да стана като вас =D - издърдори момчето, като за пореден път захвана темата за ранковете.

+Quote Post
Акимото Иказучи
коментар Sep 13 2009, 08:14 PM
Коментар #13

Суна/Бунтовник
Икона на група

-Ще разбереш по-късно - махна разсеяно с ръка Канкуро. - Щом те бива много в чакрата и нинджуцото, предложи ти от какво имаш нужда.

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 13 2009, 08:30 PM
Коментар #14

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Имам нужда от още джутсута, които използват земният елемент. Искам да науча още earth style jutsu-та... можете ли да ми помогнете? - попита момчето, като се надяваше новият му сенсей да разполагаше със някой друг scroll с doton техника, която би му била от полза. Чуунинът нямаше претенции каква ще е или какво прави, просто в момента не владееше достатъчен брой от тях, за да може да се нарече с прозвището " дотонист ".

+Quote Post
Омори Геджиу
коментар Sep 13 2009, 09:43 PM
Коментар #15

Коноха/Чуунин
Икона на група

Група: Hidden Leaf

Коментари: 8,328
Регистриран: 17-October 07
Град: Банкя
Потребител No.: 488

Информация за героя

Възраст: 19

HP: 228
CH: 330
ST: 282 RM: 22

Сила: 114
Интелект: 165
Воля: 154
Бързина: 141

- Мисля че мога да те науча нa Ретсудотеншо, ако има нужда.

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 13 2009, 09:50 PM
Коментар #16

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

Момчето се замисли, сякаш това име му бе познато от някъде, но в момента не се сещаше от къде:
- Звучи интересно, защо да не пробваме - отговори той като разтърка дланите си в очакване на инструкции за джутсуто или скрол, а може би и нещо друго?
- А след като го науча, може да ме черпите и рамен ;D - добави Ейзан като предвиди, че може да има нужда да се подкрепи след тренировката.

+Quote Post
Омори Геджиу
коментар Sep 13 2009, 10:51 PM
Коментар #17

Коноха/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Мисля да пропусна частта с черпенето - засмя се сенсея. - Добре, знаеш ли нещо изобщо за техниката?

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 13 2009, 11:03 PM
Коментар #18

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Да! Сетих се - извика в екстаз момчето =D - Помня една конохчанка използваше тази техника, когато се бихме срещу милионна армия [в евент] на злото, тя казваше точно тази техника Doton:Retsu Dotenshou - Ейзан затвори очи в опит да си представи какво правише кунойчиту по време на техниката. Секунда по - късно Чуунинът отвори очи, а след това и уста:
- Да! Сетих се... земята пред шинобито се завърта като водовъртеж и засмуква жертите си, предполагам че трябва да се вкара чакра в земята пред теб, която да стигне до противникът ти и така да го хванеш в техниакта си. - помисли си момчето като най-логично.

+Quote Post
Омори Геджиу
коментар Sep 13 2009, 11:50 PM
Коментар #19

Коноха/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

- Знаеш достатъчно. Това са сийловете за техниката. Ще ти демонстрирам и как се прави един път, за да знаеш какво да целиш.
След това Канкуро изпълни техниката пред очите н Ейзан.

+Quote Post
Ейзан Микихиса
коментар Sep 14 2009, 10:07 PM
Коментар #20

Суна/Чуунин
Икона на група

Информация за героя

След краткото обяснение което бе дал на сенсеят си за техниката, Ейзан остана на позиция в очакване на неговта реакция. Виждайки че той кима с удобрение, момчето се зае да прави техниката, но нещо го спря... той обърна поглед към сенсеят си - Канкуро и какво да види, той в момента правеше сийлът на техниката и секунди по - късно земята пред него започна да се върти на вътре засмуквайки пясъкът. Учуден от видяното, Ейзан отвори широко уста и остана смаян за няколко секунди, които обикновенно му отнемаха за да се възтанови от подобен шок:
- Та... та... та Вие владеете дотон джутсута и кукловодство едновременно? - заекваше момчето
- Аз кога ще мога да правя така? - попита въодушевено кукловодът. - Предполагам, че трябва да се вдетеня и да почна да си играя с кукли барби?
Макар и задавайки няколко тъпи въпроса, момчето реши да не чака изобщо отговорът им, а да се захваща на работа и да научи новото джутсу, което сенсеят му така добре бе демонстрирал само на няколко метра от него. Ейзан започна с извървяването на няколко крачки по в страни и асимилирайки цялата информация нужна му за да направи джутсуто реалност. Момчето затвори очи, представи си набързо сийлът необходим за задействането на техниката, средоточи се и върху това колко чакра да извлече от тялото си и на къде да я запрати, всичко минаваше пред очите му а крайният продукт бе точно това което желаеше... засмукващи, плаващи пясъци. Виждайки това в съзнанието си, Чуунинът се стимулира още повече да постигне същият ефект и не след дълго отброяваше на ум секундите преди стартът. " Едно... " - Ейзан започна да извлича чакра от тялото си... " Две... " - препрати енергията по чакра каналите: " Три... " - Сийлът вече бе сформиран: " И четири... ", Ейзан извика:
- Дотон:Ретсу Дотеншоу - сунаджията, утилизира чакрата си в земният елемент и вече я препращаше от тялото си направо в почнава/пясъкът. Постепенно, той се опитваше да я задвижи по часовниковата стрелка, трябваше да получи все някак въртеливото й движение, което да засмучи всичко в радиус от около пет-десет метра, само тогава би било успешен опит. Концентрацията на момчето го караше да не мисли за нищо друго освен и единствено за джутсуто, което правеше в момента.Ретсу Дотеншоу бе една доста мощна техника и развита на добро ниво би могла да прави чудеса, цели армии да попадат в клопката й и какво ли още не. Ейзан не спираше да мисли каква власт, каква мощ, какво щеше да получи ако успееше да овладее тази техника, затова той даваше всичко от себе си в този опит...

+Quote Post

22 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):