IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

5 страници V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Гигантския снежен човек
Омои Ариса
коментар Dec 30 2008, 02:24 PM
Коментар #81

Коноха/Генин
Икона на група

Група: Hidden Leaf

Коментари: 1,444
Регистриран: 31-March 08
Потребител No.: 1,878

Информация за героя

Възраст: 20

HP: 100
CH: 200
ST: 168 RM: 18

Сила: 50
Интелект: 100
Воля: 120
Бързина: 84

-Не стана както го планирах ;[-мрънкаше си Мо ,като се спря за малко да изчака Фаия.Тя не смяташе да продължи без нея,защото имаше толкова много да й разказва,че и десет пъти да изкачват и слезат снежния човек нямаше да й стигнат ,за да спре да говори.Червенокоската не знаеше какво прави Фаия при тая лудата която се е влюбила в измислица като Кали...Който всъщност беше толкова НЕкрасив,че на Мо и стана лошо.След време тя извика:
-Фаааиче,чакам те!-тези думи бяха последвани от няколко въздушни цевувки ,а след това Мононоке изкрещя на новодошлото момче:
-Тя те чакааа...-посочвайки Кууки...Мислеше ,че и този път ще имаше удър ,затова започна да слиза нодолу ,за да посрешне Фаия...
Go to the top of the page

+Quote Post
Таджи Рейдо
коментар Dec 30 2008, 02:31 PM
Коментар #82

Коноха/Чуунин
Икона на група

Коментари: 1,204
Регистриран: 28-October 07
Град: Somewhere East ..
Потребител No.: 606

Информация за героя

Възраст: 21

HP: 72
CH: 132
ST: 92 RM: 14

Сила: 36
Интелект: 66
Воля: 55
Бързина: 46

Синекосата явно и омръзна да се прави на Хари Потър... Никой не искаше да играе куидич с нея... Метлата нямаше да долети... И Драко Малфой го нямаше...Пълна загуба на време. Момичето разпусна джуцуто...Но се усети че се намира на около два метра височина!
-Oh,sh*t!
Както си седеше във въздуха тя почна да пада стремглаво надолу. Бързо се завъртя и се опита да направи падане както я беше учила сенсей...
По дупе или на краката си Рейдото вече беше долу. Бе дочула как се бе представила Файя и с усмивка каза:
-само какво представяне му вкара драга ми Еф!
Тя се изправи и хвана Файя за китката...
-Радвам се да те видя знаеш ли...
Тя с усмивка поосочи медальона на врата и...
-Трябва да поговоря с теб...
Таджи само обърна поглед към Мо и Куукс...Трябваше да го каже на Файя...Трябваше да говори с...сестра си!

+Quote Post
Хамасаки Кьока
коментар Dec 30 2008, 02:34 PM
Коментар #83

Коноха/Генин
Икона на група

Група: Разказвач
Коментари: 1,246
Регистриран: 16-April 08
Потребител No.: 1,973

Информация за героя

Възраст: 19

HP: 228
CH: 600
ST: 308 RM: 28

Сила: 114
Интелект: 300
Воля: 168
Бързина: 154
Статус на героя: Cleptomancy

Момичето ококори очи и се зачуди какво да метне по сестра си. Огледа се за нещо много тежко, но понеже ненамери заслиза надолу, за да догони Мо и все пак да се види с Фаия, която да направи нещо за да прекрати лудостта на Мононоке. - Гадно създание таковааа - крещеше момичето след 'сестра си' и продължи да слиза надолу и надолу като се чудеше кога Анаю ще спре с превземките си по прословутия Кали, който бе по-грозен дори и от тоалетната чиния. И не биваше така да обижда тоалетните чинииь но момента беше наложителен, защото не минаваше и минута без момичето да направи сравнение на първия човек, който е видяла или за който се е сетила. Продължавайки да обижда Кали и Даниел Радклиф или къвто беше там тя продължи да гони сестра си, като продължаваше да се оглежда за нещо като бутилка от бира, автомат, базука, къртечница, танк, плоча или нещо взривоопасно. Не отказваше и атомна бомба, само и само 'сестра й' да млъкне и да унищожи Даниел Радклиф и Кали и да гледа как ЮЮ си скубе косите от мъка...

+Quote Post
Анаю Рейдо
коментар Dec 30 2008, 02:55 PM
Коментар #84

Guests

-Аз ще тръгвам Таджи, до скоро виждане. ,-смъмри момичето.
Вече започваше да се досеща какво ще стане, а вече си беше изревала за 10000000000 години, стига й толкова трогателни истории. Тя успя да докара една усмивка, помаха на Таджи и Фаия, след това се запъти на някъде.

+Quote Post
Каори Анзу
коментар Dec 30 2008, 03:43 PM
Коментар #85

Коноха/Генин
Икона на група

Коментари: 1,784
Регистриран: 25-December 07
Град: Sofia
Потребител No.: 1,092

Информация за героя

HP: 600
ST: 766 RM: 34

Сила: 300
Воля: 300
Бързина: 383

Когато Фаия усети китката на Таджи върху ръката си,тя трепна,такъв допир отдавна не бе усещала.Нещо,което докосна сърцето и съществено...:
-Моно,Кукс,идвам след момент-извика нагоре Фаия и слава Богу не предизвика Лавина,въпреки,че Кууки явно щеше да е много доволна,ако лавината зарови Мононоке под белите си преспи.Тя изпрати няколко мили погледа към тях двете и последва бившата си сестра към някое по-спокойно място.Когато спряха до метлата на Снежният човек,Фаия безмълвно свали медальона си и го пусна в ръката на Таджи с думите:
-Бъди щастлива със Семейството си и не бери грижа за мен.Пределно ми е ясно,че за Рейдо клана вече съм мъртва....-Преглъщайки радостта от срещата и оставяйки само празнотата и болката,Фаия тръгна да си отива,защото "семейната" сбирка и дойде в повече,а синекоската можеше да забележи,че медальонът е топъл.....Явно Куноичито с червените очи го пазеше повече от всичко,което има,просто го отричаше със своята привидна безчувственост.
Една снежинка падна върху златната повърхност на капачето и се опита да изстуди изящно издяланата роза на медальончето.

Хора,знаете,че нямам достъп до компютъра,така,че не се обиждайте ако не съм активна тука.Когато намеря време ще пиша,защото както вече казах,нашите не ме допускат до форуми ;(
П.С -Фаия още не е напуснала.Има още малко работа ^^ ;)

+Quote Post
Таджи Рейдо
коментар Dec 31 2008, 01:34 PM
Коментар #86

Коноха/Чуунин
Икона на група

Коментари: 1,204
Регистриран: 28-October 07
Град: Somewhere East ..
Потребител No.: 606

Информация за героя

Възраст: 21

HP: 72
CH: 132
ST: 92 RM: 14

Сила: 36
Интелект: 66
Воля: 55
Бързина: 46

-Файя!
За първи път от цялото си съществуване Таджи...Заповядваше? Синекосата се бе изправила и стиснала в ръка медальона. Синекосата се бе ядосала...Та тя едва събра смелост да се опита да каже на Файя нещо...А сега тя си тръгваше? Тя метна медальона към сестра си и каза:
-Не забравяй коя си хлапе! Ти не си Фуйоу! Ти си Рейдо! и ще си останеш такава! А колкото да клана? ако ми беше дала думата щеше да разбереш! Щеше да разбереш...Че сега ти си лидера на Рейдотата!
Таджи обърна гръб на сестра си и започна да плаче...
-Една последна моя заповед...Ти ще водиш клана...
След това тя хукна надолу.

+Quote Post
Каори Анзу
коментар Dec 31 2008, 03:11 PM
Коментар #87

Коноха/Генин
Икона на група

Информация за героя

"Ти ще водиш клана"-очите на Фаия се разшириха и тя спря на място.Дъхът и го нямаше,чуваше се само страшният плач на нейната любима сестра,Водачът на Рейдо Клана-ЕДИНСТВЕНАТА Таджи....Рейдо.....едва сега огненокосото куноичи разбра,че не е мразена от клана...или поне не е мразена от най-близкият си изобщо човек.Тя съжали,че се държа така лошо със...да,със сестра си.Глухото тупване на медальонът в снега я сепна,тя чу стъпките на Таджи и се затича след нея,водена от невидима сила,който я дърпаше все повече към Синекоската и скоро Фаия я настигна,дръпна я за ръката и я погледна сериозно в очите,осъзнавайки,че от импулсивните си и бързи реакции бе забравила какво да каже:
-Го...Гоменасай,Таджи-сама,аз...аз наистина мислех,че...че ще ме изгониш от клана отново....Виж,искам само ТИ да си щастлива,моето щастие не е от значение.Дори и да поискаш да умра,ще го направя за теб с предсмъртна усмивка,защото ще знам,че Ти ще си щастлива....-с тези думи Фаия прегърна сестра си и изтри сълзите и с ръка.Тя бе сгушила Кака си в дълбока прегръдка близо до сърцето си и можеше да усети хлипането и.Момичето преглътна.Тя не искаше Таджи да плаче,нали трябваше да е щастлива,а виж само колко е нещастна сега.....Изпълнена с решителност,огненокоската пъхна медальона в ръката на Голямата си Сестра,целуна я по челото бързо и я погледна в очите:"Искаш ли да направиш мен щастлива?!"

А снегът валеше......

+Quote Post
Йоши Танамото
коментар Dec 31 2008, 03:42 PM
Коментар #88

Guests

Йоши изфиряса. Някаква маниакално усмивка се появи на лицето му. Стана бавно и се изтупа, вадейки едната си катана. Видя някаква група от лигавещи се хлапета. Приближи се до тях и оглеждайки го до последния изръмжа:
-Кой ще е първи или аз да си избирам?!
Той си въртеше катаната с едната ръка, а в другата имаше една снежна топка. Той я подметна във въздуха и я разряза на две, показвайки какво очакваше тези, към които беше насочил вниманието си.

+Quote Post
Саишо Хариго
коментар Dec 31 2008, 03:50 PM
Коментар #89

...

Група: Потребител

Коментари: 2,611
Регистриран: 21-December 07
Град: Добрич
Потребител No.: 1,047

Информация за героя

Възраст: 14

HP: 80
CH: 62
ST: 32 RM: 12

Сила: 40
Интелект: 31
Воля: 26
Бързина: 16

Момчето дойде с бавни крачки, като видя един луд маняк на тема сняг.Гинджи отиде до него, като му каза:
-Хех майсе радваш на деня,,, пфууу идиот.. ти си катотях радваш се наснега, да мога да сваля този снежен човекще бъде добре, но няма да мога сам.- след тези думи момчето отиде до крамадни снежен човек, като ог удари със всичка сила.След това погледна наоре като си каза:
-Ще ми трябват хиляди тага за да го сваля, е това ще е яко!

+Quote Post
Йоши Танамото
коментар Dec 31 2008, 03:55 PM
Коментар #90

Guests

-Нека първо ги избием, за да не пречат, а? - продължи да съска синекосия, оглеждайки жертвите си. Смяташе на всички да им махне главите.

+Quote Post
Саишо Хариго
коментар Dec 31 2008, 04:25 PM
Коментар #91

...

Информация за героя

Момчето се усмихна лукаво като каза:
-Нали ти казах обичаш снега, защото искашда видишкак ще изглежда чарвен... - след това се облегна на снежния човек и добави:
-Давай наред, аз ще гледам отстрани и ще се забавлявам! -каа Гинджи като продължи да се усмихвалукаво.Сле това погледан момчето и каза:
-Казвам се Гинджи но ми викай Гин!

+Quote Post
Йоши Танамото
коментар Dec 31 2008, 04:47 PM
Коментар #92

Guests

-Йоши. Викай ми Йоши. - процеди синекосия, докато чакаше някоя от целите му да предприеме мерки. Нямаше да е интересно да ги изтрепе без да усетят.

+Quote Post
Саишо Хариго
коментар Dec 31 2008, 05:18 PM
Коментар #93

...

Информация за героя

Момчето се ухили злобно, а след товап огледна нагоре като каза на момчето:
-Йоши вземи един кунай и го хвърли пред някой може да станен ещо - а след това отиде до нео.

+Quote Post
Омои Ариса
коментар Dec 31 2008, 05:36 PM
Коментар #94

Коноха/Генин
Икона на група

Коментари: 1,444
Регистриран: 31-March 08
Потребител No.: 1,878

Информация за героя

Възраст: 20

HP: 100
CH: 200
ST: 168 RM: 18

Сила: 50
Интелект: 100
Воля: 120
Бързина: 84

И нещото стана хД И без насилие може да мръднa |(

Мононоке зяпна като луда направеното от синекоското и реши най-мирно да се изнесе нагоре..."Кой ли ще се обади да е първи?"помисли си тя и забърза темпото,за да може да изкачи снежния човек.Червенокоската знаеше,че е много млада ,за да умре и ,че изоставя сестра си и ,че постъпва като най-голямата страхливка ,но все пак не й се изкаше да умира отново и то по един и същи начин-предпочиташе да я взривят с снежния човек от колкото пак да загуби хубавата си глевичка и най-лошото беше ,че нямаше кой да й я носи...Тя гледаше да се изниже колкото се може по незабележимо и тихичко,така че никой да не я усети.Реши ,че е мааалко подличко да остави така сестра си ,затова ритна малко сняг към нея,за да и каже "Hasta La Vista" Отново и лекичко закрачи нагоре сякъш изобщо не бе чула думите на Синекоското.По пътя за нaгоре тя си сложи отново двете слушалки и съвсем тихо каза "Слънцето няма цяла вечност да те радвааа... );" Загледана в небето тя продължи нагоре с надеждата да не се спъне някъде и да усети студения сняг,който за нея не беше толкова привлекателен колкото за другите.Чудеше се какво толкова му харесват на снега и изобщо на Зимата другите около нея...Точно в този момент не й пукаше какво става долу...Главният въпрос в главата й беше "Какво става горе-когато човек изкачи този огромен снежен човек...Получаваше ли награда?Имаше ли вече някой горе?"Всички тези въпроси се лутаха в клавата й докъто не откри ,че мисли прекалено много...Мононоке си вървеше със спокойни крачки нагоре и главната й цел бе да изкачи тази огромна топка зняг,каквото й да и костваше това.Вървеше ли вървеше към главата на снежния човек и не искаше изобщо да се обръща..Всички тези проблеми покрай бившия за нея клан...Фаия и Таджи...Шионе и Анаю...Кууки и...и сега беше само Кууки...без Мононоке..Дори и другите за който само беше чувала,но никога не ги бе виждала...Всички тези мисли преминаваха през главата и й самата тя си задаваше толкова много въпроси,че имаше чувството ,че главата й още малко и щеше да гръмне,а това изобщо не беше за предпочитане."Червената шапчица" както я наричаше "сестра й" продължи пътя си към тиквеника на големия снежния човек.Освен да не се спъне,Мононоке внимаваше и да не се подхлъзне по заледените стълбички и да падне надоло като си счупи нещо,което също не беше много за предпочитане ^^.Вече се измаряше и разбираше защо му викат "Гигантски снежен човек..."След известно време вървене към върха тя разбра защо двете момчета се държаха толкова странно...Защото колкото и хубаво да е всяко нещо винаги трябваше да има по един двама лоши хорица...Подразбираше се ,че това бяха те-Злодейте в красивата снежна картинка,лошите,хулиганите,убийците и всички лоши думи за който се сещаше на момента...От друга гледна точка Мононоке не бягаше...Жертваше се,за да могат всички други да избягат...Тя беше голяма сладкодумка и затова все накак си щеше да задържи лошия Синекоско далеко от другите ,за да могат да се изметат от снежния човек и да останат невредими..."Много ме мързи да продължааа..."Помисли си Мононоке и се спря за малко...Погледна колко се е отдалечила от земята и..и..Точно в най-неподходящия момент си спомни ,че колкото мрази снега толкова мрази и високото...Сега намери още един минус на големия снежен човек...След това преживяване не знаеше дали вече ще изка да вижда снежни човеци,но поне си струва...Както беше летния им девиз "За Спарта и нас!" Пролетния "Аве...на мен!" и есенния,е все още нямаше такъв ,но със сигурност трябваше да си измислят....След почивката си тя продължи да крачи към върха.Вече изгаряше от любопитство да види какво е станало доло...Съвсем леко обърна главата си и вида...нищото...Нищо освен "сестра й" която вече поне си беше направила труда да я потърси дори и с поглед...При първата дошла мисъл,че е мнооого високо тя обърна главата си и съвсем мирно седна на стъпалото до което беше стигнала..."Може би съм достатъчно надалеко,че да могат да се махнат,но както и да е...Сега остава само да чакам...."След тези думи тя няправо легна на стъпалата,усмихна се и...започна да мисли...Да,да дами и господа,тя..мислеше за най-готините си моменти...(Край на епизод 1142763 от Дързост и красота...)

Ииии...Enjoy ^^

+Quote Post
Каори Анзу
коментар Jan 2 2009, 11:59 AM
Коментар #95

Коноха/Генин
Икона на група

Информация за героя

Фаия пусна Таджи неохотно и погледна Синекоското(Йоши) изненадано.Тя също копнееше да види малко червено в снега,но не беше тръгнала да убива хора и то на най-светлият Християнски празник....:
-Виж, не знам и не искам да знам какво те е прихванало,но просто.....уф,остави!Тръгнал си да убиваш на един от най-хубавите празници,mean...Рождество е,За Бога!Днес трябва да се Раждат хора,а не да умират.На Разпети петък трепи като за световно ако искаш,то и без това ще си е печален ден,а ти какво?!Тръгнал си на един от най-светлите празници да режеш глави.....на Коледа трябва да се създава поколение,а не да се избива (lol xD) За това си намери едно гадже и се кефи.А тъй като и ние имаме приятели,мислим и ние да си "празнуваме" Коледа с тях,макар и не по тази процедура за която ти казах.....но понеже е Празник и не искам никой да остане без подарък,ще изпълня желанието ти!-отвърна решително Фаия и извади единият си Пеперуден меч,като си събу обувката лекичко и отряза малка част от петата си.После хвърли месото в снега и белите му преспи вече бяха покрити с червени петна,както и ръката на Огненокосата Конохчанка.От меча на Фаия също капеше малко кръв.С охота тя облиза няколко пръста от изцапаната си ръка и направи знак на Таджи:"Весели Празници!..." се чу,преди двете момичета да изчезнат в облак дим и на тяхното място да се появят два пъна....

Иииха,колко неща са се случили докато съм спала Зимен сън xD

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):